Liam Hemsworth kapet ‘mat’ me të dashurën e re

15:28 | 11 Tetor 2019

Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth para disa ditësh janë ndarë pas një viti të martesës.

Liam u pa në lagjen West Village të New York-ut, të enjten duke mbajtur duart me një  femër bionde, të dytë kishin veshur xhaketa dhe gjinse ku këtë stil e kishin kompletuar edhe me syza dielli, çifti i ri dukeshin tejet bukur teksa bënin një shëtitje romantike, shkruan TMZ përcjell portali arbresh.info

Edhe Miley pas ndarjes nga Liam u bashkua me Kaitlynn Carter për disa muaj, por edhe me të tashmë u nda. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara