Liam Hemsworth e mori vesh për ndarjen përmes Instagramit

08:40 | 17 Shtator 2019

Liam Hemsworth ka zbuluar se martesa e tij shtatë-mujore me Miley Cyrus kishte marrë fund përmes rrjeteve sociale.

Aktori 29-vjeçar, thuhet të jetë zënë i papërgatitur nga deklarata e këngëtares, ku konfirmohej ndarja, të cilën Miley e publikoi sa ai ishte në Australi, transmeton portali arbresh.info.

Përfaqësuesit e Mileyt, njoftuan me 10 gusht që çifti ishte pajtuar të ndante rrugët, pas publikimit të fotografive të këngëtares duke e puthur tanimë të dashurën Kaitlynn Carter në Itali.

Një burim i revistës Page Six pretendon se aktori nuk ishte gati të publikonte ndarjen e tyre dhe ishte duke luftuar privatisht të shpëtonte martesën e tyre.

Një javë pas publikimit të deklaratës Liam bëri kërkesë për divorc nga Miley duke cituar ndryshimet e pariparueshme.

Aktori si duket ishte shokuar nga fotot e Miley duke puthur Kaitlynn./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara