‘Let me love’ publikohet nga Vedat Ademi (VIDEO)

20:35 | 21 Maj 2017

Sapo është lansuar kënga më e re e Vedat Ademit.

Ajo mban titullin ‘Let me love’ teksti i së cilës është shkruar nga 2step, raporton arbresh.info.

Për muzikën është përkujdesur Marsel Gunga, miksimi është bërë nga Endri Kasmi – MUZA Music Academy ndërsa me kitarë e shoqëroi Endrit Shani.

Video është vizualizuar nga Nik Morina dhe Agron Jashari.

Për më shumë shikoni videoklipin dhe këtë projekt muzikor nga Vedati./Arbresh.info

Lajmet më të lexuara