Leonora ka disa fjalë për lojtarët kosovar, pas ndeshjes me Anglinë

00:14 | 11 Shtator 2019

Leonora Jakupi vazhdon të mbetët ndër këngëtaret më të dashura pë publikun tonë.

Edhe pse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në zemrat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora shquhet për paraqitjet e saj, ku në shumicën e rasteve jemi mësuar ta shohim elegante.

Edhe Leonora sonte e ka ndjekur ndeshjes mes Kosovës dhe Anglisë.

“Bravo djem, ju jeni krenaria jonë”- ka shkruar Leonora.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara