Leonora Jakupi ka një pyetje për fansat

11:21 | 15 Korrik 2020

Leonora Jakupi është ndër artistet më të komentuara dhe të dëgjuara në estradën shqiptare.

Bukuroshja bionde është aktive në rrjete sociale, duke publikuar imazhe të ndryshme nga jeta e tij personale dhe private, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ajo ka publikuar një fotografi ku po duket tejet e bukur.

“A ta ndryshoj ngjyren e flokeve”?-ka shkruar Leonora në përshkrimin e fotografive.

Kujtojmë se, ditë më parë ajo ka performuar drejtpërdrejt nga sheshi “Adem Jashari” në Skenderaj, nën rubrikën ‘Festojmë nga shtëpia’. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara