Ledina Çelo provokon me imazhet e reja, shfaq këmbët seksi në pantallona të shkurtër

22:18 | 1 Tetor 2020

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Ledina Çelo, shquhet gjithnjë për paraqitjet e saj atraktive.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe në atë Instagram publikon imazhe dhe video të llojllojshme, duke mos munguar edhe ato provokuese, shkruan portali arbresh.info

Ajo së fundi ka ndarë disa fotografi, në të cilat pozoi e veshur me një bluzë të zezë dhe pantallona të shkurtër, teksa vuri në plan të parë këmbët seksi.

Përmes këtyre imazheve, ku këngëtarja thekson figurën e përsosur trupore, ajo paralajmëroi diçka të re, por nuk dha shumë detaje.

Ka kohë që Ledina ka munguar në aspektin e prurjeve të reja muzikore, por që duket tashmë është gati të rikthehet me diçka të re. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara