Lë kritikat pas, nis punën për këngën e re (FOTO)

16:23 | 17 Mars 2017

Këngëtarja Dafina Zeqiri është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.

Pas suksesit me ‘Four Season’ ajo është parë në studio duke incizuar këngën e re, shkruan arbresh.info.

Si duket asaj nuk i kanë bërë përshtyje kritikat për këngën e fundit dhe kinse mohimit të origjinës shqiptare.

Duffy është më energjike se asnjëherë më parë./Arbresh.info

dafina-3

dafitt

Lajmet më të lexuara