Lajmërohet Emine Toska, flet për raportet me Afrim Muqiqi

20:49 | 26 Nëntor 2017

Emine Toska u zhduk për pak kohë nga skena.

Ajo merret me aktrim nëpër shfaqjet që mban në Gjilan, shkruan arbresh.info.

Emisioni n’ZOOM ishte drejt Gjilanit dhe rikthen Eminën në ekran me shumë të pathëna nga jeta private.

Se si qndrojnë raportet tani me ish-bashkëshortin e saj këngëtarin Afrim Muqiqi./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara