Lady Gaga konfirmon publikisht shtatzëninë por nuk është një fëmijë

00:19 | 14 Mars 2019

U përfolur gjatë kohët e fundit në mediat e huaja por jo vetëm këngëtarja e njohur Lady Gaga për një lidhje të mundshme me aktorin Bradley Cooper.

Gjithaçka nisi nga interpretimi i tyre në ndarjen e çmimeve ‘Oscar’ të këngës ‘Shallow’ .Në fund të interpretimit të gjithë menduan se ato ishin gati për tu puthur.

Por jo vetëm kaq së fundmi këngëtarja është përfolur dhe për një shtatzëni të mundshme të saj.

Por meanë të një postimi në Twitter këngëtarja ka sqaruar gjithçka.Në postimin e saj ajo ka shkruar:

“Jam shtatzënë? Po, jam shtatzënë me LG6” duke sqaruar njëherë e mirë situatën.

Me “LG6” Lady i drejtohet albumit të saj të ri, i cili mund të publikohet së shpejti.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara