Lady Gaga e Bradley Cooper do të performojnë në ceremoninë e Oscarit

14:03 | 2 Shkurt 2019

Lady Gaga dhe Bradley Cooper do të rijetojnë A Star Is Born pasi do të performojnë në ceremoninë e Oscarit.

Dyshja do të këndojnë hitin Shallow në ngjarjen prestigjioze, që do të mbahet me 24 shkurt, transmeton portali arbresh.info.

Lajmi është bërë i ditur në llogarinë zyrtare të Akademisë në Twitter.

“Cooper. Gaga. “Shallow” #Oscars”, ka thuhet në postimin e tyre./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara