Kylie Jenner shfaqet më joshëse se kurrë, pozon në bikini

23:45 | 25 Nëntor 2020

Kylie Jenner është ndër figurat më të njohura ndërkombëtare, për të cilën flitet anembanë botës.

Ajo së fundi ka ndarë me fansat imazhe ku dukej mjaft tërheqëse e veshur në bikini njëpjesëshe, shkruan portali arbresh.info

Komentet ndërkohë nga miliona fansat ishin të shumtë dhe në mesin e tyre nga disa figura të njohura publike.

Kjo nuk është hera e parë që Jenner shfaqet në gjendje të tillë dhe përkujdeset mjaft shumë që të jetë gjithnjë në formë. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara