Kylie Jenner publikon foton më të ëmbël me vajzën e saj

22:36 | 16 Tetor 2019

Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë vendosur të bëjnë një pushim nga marrëdhënia e tyre pas dy vitesh së bashku.

Çifti, të cilët kanë një vajzë dyvjeçare e cila quhet Stormi, kanë vendosur të bëjnë një pushim nga marrëdhëna e tyre pas më shumë se dy vjet së bashku, shkruan portali arbresh.info

e në fotografinë e fundit të postuar në ‘Instagram’, Kylie duket se po e përballon mjaft mirë ndarjen nga reperi dhe së fundmi ajo ka pozuar përkrah vajzës së saj ku nënë e bijë shihen mjaft të lumtura pranë njëra tjetrës.

View this post on Instagram

let the festivities begin 🧡

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Ndryshe, Kylie dhe Travis thuhet se nuk janë ndarë, por vetëm janë në një pauzë, pasi dëshirojnë të fokusohen më shumë në jetën e tyre profesionale. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara