Kylie Jenner pozon joshëse vetëm në të brendshme

12:00 | 14 Janar 2020

E vogla e Kardashianeve i ka kaluar motrat e mëdha për nga ndjekësit në Instagram, pasi Kylie Jenner momentalisht është femra më e ndjekur .

Kylie ka kaluar Kimin e cila numëron 155 milionë ndjekës, ndërsa vetë ka 156 milionë ndjekës, shkeuan portali arbresh.info

Kylie Jenner është mjaft aktive në rrjete sociale, ajo së fundi ka ndarë me ndjekësit e saj disa imazhe nga fotosesioni i fundit ku shfaqet mjaft joshëse, ajo ishte paraqitur në të brendshme dhe shihet duke u mbajtur në një litar.

Ndryshe, sa i përket jetës private ka muaj që Kylie i ka dhënë fund lidhjes me Travis Scott me të cilin kanë edhe një vajzë bukuroshe të cilën e kanë quajtur, Stormi. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara