Kylie Jenner mahnitëse në fustanin e bardhë

17:24 | 16 Shtator 2020

Kylie Jenner është njëra nga personat më me ndikim në ‘showbiz-in’ ndërkombëtar.

Bukuroshja brune vazhdimisht publikon imazhe nga më të ndryshmet, në rrjetin social Instagram, shkruan portali arbresh.info

Kylie reklamoi veshjen e stilistit të njohur ‘Bottega Veneta’.

E veshur me fustan ngjyrë të bardhë, tregoi figurën e saj të përsosur trupore.

Pozat e marra para kamerës kanë rezultuar mjaft atraktive, ndërsa edhe fansat shpërthyen me pëlqime e komente.

Pandemia coronavirus e kishte gjetur atë të izoluar me vajzën dhe ish-të dashurin, kurse tani pushimet për të nuk kanë të ndalur. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara