Ky është vëllai bukurosh i Genta Canes (Foto)

22:27 | 11 Janar 2017

Genta Cana është ish miss e ish modele e njohur, ndërkaq viteve të fundit punon si prezantuese në “Klan Kosova”.

Genten e njohëm si prezantuese të motit, por falë gjallërisë ajo ka përfituar mjaftë teren në televizion.

Bukuroshja e prezanton suksesshëm edhe emisionin e sportit dhe jo rastësisht ka kaq njohuri mbi sportin, pasi ajo është motra e futbollistit Granit Cana dhe vajza e axhës së Lorik Canes

Graniti pos futbollist është edhe model, shkruan “Kosovarja”.

vllau1

vllau_1484164916-3132225

Shpërndaje në rrjete sociale