Ky është trupi më i bukur që do të shihni sot

18:38 | 13 Mars 2018

Ylli i njohur televiziv Olivia Buckland, së fundi ka treguar linjat e saj seksi në plazhin e Barbados-it.

E veshur në bikini ngjyrë portokalli ajo ka shfaqur trupin e saj të mbuluar me tatuazhe, shkruan arbresh.info.

25 vjeçarja ka treguar afërsi me të fejuarin e saj Alex Bowen me të cilin janë parë në përqafim të njëri-tjetrit gjatë gjithë kohës.

Ndryshe, çifti i njohur i serialit ‘Love Island’ kanë filluar lidhjen në vitin 2016 dhe që nga atëherë janë të pandashëm./Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale