Ky është mashkulli që do të martohet me Ema Ismailin

00:50 | 22 Korrik 2017

Motra e këngëtareve Adelina e Zanfina Ismaili, Ema, nuk është këngëtare, as modele e as nuk bënë ndonjë punë publike, por njihet nga masa si motra e dy këngëtareve të njohura, shkruan “Kosovarja”.

Dhe, jo vetëm kaq.

Ajo pa dyshim që është ndër femrat më të bukura shqiptare, sharmi i së cilës ka rënë në sy që në rininë e hershme të saj.Ema Ismaili nuk është folur shumë për jetën private.

Dihet vetëm se ajo është prej vitesh në lidhje me Afrim Humollin.

Hunolli është biznesmen i ri dhe njihet më shumë si pronar i një prej hoteleve të njohura në Prishtinë.

ema-1_1500675381-9751363

ema-2_1500675383-2503562

ema-3_1500675382-5833492

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara