Kush është milioneri që darkon me gruan, të dashurat dhe vajzën!

00:57 | 16 Maj 2018

Ai njihet me emrin “Candyman” dhe është manjati më i famshëm i Instagramit. Travers Beynon  ka nxjerrë për darkë bashkëshorten e tij, dy të dashurat dhe vajzën në Bregun e Artë.

Të gjithë shkuan në “Nineteen at Star”, një restorant luksoz që shërben ushqim të llojit ‘Caviar’ për 600 dollarë.
Manjati i duhatin ka një rezidencë në Brengun e Artë ku jeton me gruan Taesha, 27 vjece, të dashurat Nisha, 22 vjece dhe Kristal, 21 vjece.

Ai e pëlqen shumë restorantin ku i shërbeu femrave të tij caviarin e shtrenjtë dhe patate të pjekura për 84 dollarë.

Kujtojmë se Travers bën një jetë të cmendur dhe të pasur, që është e mbushur me femra të reja dhe seksi që plotësojnë të gjitha dëshirat e tij.
Gjithcka nga jeta e tij e përditshme e publikon në rrjetin social Instagram.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale