Kujt i thotë Fifi “mbret i zemrës time” në mes të natës

00:44 | 6 Shtator 2019

Këngëtarja Filloreta Raçi apo e njohur për publikun si Fifi, në mesnatë ka uruar babin e saj  me një dedikim për  ditëlindjen e tij.

Këngëtarja ka postuar disa foto të vjetra ku shfaqet me babain  dhe familjen dhe e quan atë “Mbreti i zemrës”

“Babalushi jem. Mbreti i zemrës tem Gëzuar  Ditëlindjen, te do e vogla jote deri në pafundësi”, shkruan Fifi.

Këngëtarja ka marr shumë urime pozitive për babain nga fansat dhe miqtë e saj.

Lajmet më të lexuara