Ku shkuan për darkë familja Clooney ?

10:41 | 16 Korrik 2015

Aktori i mirënjohur, George Clooney së bashku me gruan e tij Amal kanë shkuar me familjen e tyre jashtë shtetit duke ju drejtuar për një darkë të veçantë Italisë së bukur.
Familja, Clooney, gjatë të martës mbrëma darkuan me prindërit e tyre dhe aktoren Ellen Barkin në një restorant në Lake Como, të Italië.

Ata kaluan një mbrëmje të shkëlqyer së bashku, dhe u munduan të jenë larg syrit të medieve edhe pse nuk arritën ti shpëtojnë dot.
37 vjeçarja Amal ishte kujdesur mirë për stilin e saj me një fustan të gjelbër pa mëngë, të varur një palë vathë të artë dhe të kuq, si dhe buzë të kuqe në të errët.

11403140_662892937175635_3317097326086234768_n

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara