Kourtney Kardashian tregon për armiqësinë me motrën e saj Kim

10:46 | 6 Gusht 2018

Kourtney Kardashian i pergjigjet Kim duke thënë se “ajo nuk dëshiron më të jetë një Kardashian”

A është Kourtney Kardashian në armiqësi me motrat e saj Kim Kardashian dhe Khole Kardashian?

E gjithë kjo dramë mes të 3 motrave ka filluar nga fundi i sezonit të 14 shkruan E! përcjell arbresh.info

Kourtney Kardashian në intervistë për E! tha se e ndjente veten shumë të kritikuar dhe nuk mund të duronte më.

Ajo pranon se është duke punuar ende në rregullimin e raporteve me motrat Kim dhe Khole.

Në episode të sezonit të kaluar, Kim i thotë Khole “Ajo nuk dëshiron të jetë më një Kardashian!” Kourt e mohoi këtë duke thënë se: “Unë jam shumë krenare që jam një Kardashian.”/arbresh.info/

Lajmet më të lexuara