Kourtney Kardashian nuk lë vend për imagjinatë në të brendshme

22:24 | 16 Prill 2019

Kourtney Kardashian është vetëm disa ditë larg ditëlindjes së saj të 40’të. Por ajo ende po shfaqë format e saja perfekte për 76.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Para ca muajsh motra e saj Kim Kardashian i kishte thënë asaj se ajo nuk është aspak interesante për tu shikuar. Por që nga ajo fyerje, Kourtney ka treguar se Kim ishte gabim dhe ndjekësit e saj pajtohen plotësisht.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara