Kosova apo Anglia? Rita Ora jep përgjigjen

18:42 | 10 Shtator 2019

Përfaqësuesja e Kosovës sonte (e martë) luan një lojë super të rëndësishme kundër Kombëtares së Anglisë e vlefshme për Euro 2020.

E këngëtarja nga Kosova, por që është rritur dhe po bën karrierë në Britaninë e Madhe, Rita Ora ka reaguar me këtë rast, shkruan portali arbresh.info.

Në një foto ku shihen ushtarët britanikë duke luajtur me fëmijët kosovarë, Rita ka shkruar “Me Fat”.

Ndeshja Angli – Kosovë do të mbahet me fillim nga ora 20:45 në stadiumin St.Mary në Angli./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara