Komentuesja Getinjos: Ta ha k****, përgjigja e tij ishte epike

23:58 | 14 Qershor 2018

Reperi Getinjo poston foto të ndryshme në Instagram.

Së fundmi në një imazh të hedhur pa befasuar me një koment, përcjell arbresh.info.

Një vajzë e cila si duket e ka profilin ‘Fake’ i ka shkruar disa fjalë banale ndaj Getinjos.

Në vend që ti uronte ditëlindjen reperit që e kishte dje, ajo ishte e ngazëlluar ndaj pamjes së tij dhe u shpreh me këto fjalë.

Komentin e mëposhtëm shikojeni ju./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara