Klaudia Pepa ekspozon të pasmet bombastike

23:47 | 10 Korrik 2019

Balerina e famshme, Klaudia Pepa, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku ndan fotografi të ndryshme me fansat e saj të shumtë.

Ajo numëron mbi 622 mijë ndjekës në Instagram dhe derisa jemi në sezonin e verës, valltarja është përfshirë në frymën e publikimit të imazheve me kostum larjeje.

Sonte ajo ka publikuar një imazh tejet të zjarrtë ku i ka vënë në pah të pasmet e saj seksi.

View this post on Instagram

🌶🌶🌶

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara