Kjo ruse po ‘çmend’ meshkujt me trupin e saj (FOTO)

15:37 | 17 Korrik 2017

Ajo njihet si ‘mbretëresha’ e bikinive dhe jo më kot është zgjedhur nga marka australiane të brendshmeve si ikona e saj.

Blogerja ruse Natasha Oakley duket e mrekullueshme në fotot që ajo poston në profilin e saj në Instagram.

Natasha tregon linjat e saj të përkryera dhe me siguri që produkti i reklamuar prej saj e ka suksesin e garantuar.

screenshot_3 screenshot_4 screenshot_5 screenshot_6 screenshot_7 screenshot_8

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara