Kjo modele ka linja që çdo femër do t’i dëshironte!

13:18 | 1 Mars 2017

Është një ndër blogeret më aktive në rrjetet sociale, ku “konkurron” rivalet me hiret e saj, që i kanë grumbulluar mbi 3 milionë ndjekës në Instagram dhe hapësirë në mediat rozë.

Bëhet fjalë për Katya Elise Henry, që linjat e veta thotë se përveç dhuratës së natyrës, janë edhe falë punës së palodhshme në palestër.

Profesioni fillestar i saj është instruktore palestre, ndërsa ëndërrron që të përfshihet në industrinë e modës, ëndërr që me gjasa do të realizohet./Arbresh.info

katya-elise-henry-snapchat_1488369060-2478973 ldkbcoxn_1488369059-2847705 roza_1488369064-6353206 tumblr-njxeeeaptp1ricd3xo1-500_1488369057-4035930 tumblr-o5d0l6jyae1r98nzso1-1280_1488369055-7949378

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara