Kjo ishte performanca emocionuese e Adelës dhe Bjordit

16:35 | 2 Nëntor 2017

Adelajda e cila vdiq të dielën e provoi vetën edhe si këngëtare.

Ajo dhe i dashuri i saj i dikurshëm Bjordi kishin marr pjesë në një festival, shkruan arbresh.info.

Bëhet fjalë për ‘Kënga Magjike 2010”, me këngën ‘Nuk betohem dot’.

Dyshja e kënduan këtë projekt muzikor me emocion ku arritën të merrnin shumë duartrokitje.

Ja performanca e tyre./arbresh.info/ 

Lajmet më të lexuara