Kjo gjermane këndon këngën e Azet

12:58 | 6 Shtator 2018

Një gjermane që bën covera të këngëve dhe i publikon në YouTube, ka bërë një cover edhe të këngës “Uberlebt” të Azet, reperit shqiptar.

Në fakt, videoja e publikuar në YouTube është një kombinim prej 12 këngësh, të cilat ajo i këndon bashkë me një djalë.

Në mesin e 12 këngëve është edhe kënga “Uberlebt” e Azet, të cilën ajo e këndon në mënyrë të mrekullueshme, transmeton Gazeta Express.

Kjo video ka marrë më shumë se tre milionë shikime, prej se është publikuar.

Videon mund ta shihni më poshtë:

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara