Kjo është kënga më e re e Justin Timberlake

16:03 | 18 Janar 2018

Këngëtari i mirënjohur amerikan Justin Timberlake ka publikuar këngën më të re të shoqëruar me videoklip, shkruan portali arbresh.info

Kënga quhet “Supplies” dhe është pjesë e albumit më të ri “Man of the Woods”.

Albumi më i ri i Timberlake pritet të publikohet me 2 shkurt të këtij viti.

Sipas këngëtarit ky album do të jetë ndryshe nga të tjerët, për shkak se ai është kthyer në rrënjët e tij, i inspiruar nga vendlindja Memphis, Tennesse./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara