Kjo është bukuroshja që po çmend pushuesit në plazh (FOTO)

08:25 | 12 Korrik 2017

Të pasmet superseksi e kanë bërë atë një prej femrave më të popullarizuara në Instagram.
Maria Villalba, modele venezuelase është emri me shume e përfolur.

Ajo është superseksi e cila po ‘çmend’ plazhin dhe rrjetet sociale.

Shikoni fotot dhe do ngeleni me gojën hapur.

6_1499836332-9489117

1_1499836332-1265675

4_1499836332-266015

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara