Kjo do jetë studio e ‘Big Brother’ (FOTO)

14:29 | 10 Mars 2017

Edicioni i 9-të i reality show ‘Big Brother’ do startoj me datë 18 mars.

Këtë vit do ketë ndryshime të dukshme, shkruan arbresh.info.

Faqja zyrtare në Facebook ka hedhur një fotografi ku duket studio e spektaklit.

“Big Brother i ka kushtuar rëndësi të veçantë dhe premton se do të jetë një nga ndriçimet më të bukura që është realizuar në studiot televizive shqiptare”, ka shkruar faqja zyrtare e Big Brother-it./Arbresh.info

big 

 

Lajmet më të lexuara