Kjo aktore ka guxuar të parakaloj në tapetin e kuq në këtë mënyrë (FOTO)

00:21 | 16 Mars 2017

Sundy Carter, ka shokuar të gjithë së fundmi kur u shfaq shumë transparente.

Ajo në mediat botërore konsiderohet si personi me veshjen më bizare kohëve të fundit, shkruan arbresh.info.

Sundy në një festë të ‘Fifty Shades Darker’ u shfaq me një fustan tejet seksi dhe transparent që ia zbulonte gjoksin.

Ylli televiziv mori edhe kritika për këtë paraqitje por nga njohësit e modës në Amerikë ajo cilësohet si e guximshme.

Kjo ngase ka eksperimentuar në një mënyrë interesante.

Ja fotot e saj nga kjo paraqitje teksa ka kaluar në tapetin e kuq./Arbresh.info

sundy-carter-1

sundy-carter-2

 

Lajmet më të lexuara