Kim prapë probleme me sëmundjen e psoriasisit, tani i shfaqet edhe në fytyrë

12:17 | 12 Shkurt 2019

Kim Kardashian po lufton tash e sa kohë me këtë sëmundje, të cilën arriti ta fsheh në mënyra të ndryshme.

Përmes rrjeteve sociale, Kim ka bërë të ditur se pas përhapjes në këmbë, ka filluar që psoriasisi t’i shfaqet edhe në fytyrë dhe duket tejet e shqetësuar për këtë fakt, shkruan portali arbresh.info

Ajo ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave ka treguar haptas se si i janë bërë këmbët dhe fytyra nga kjo sëmundje.

“Mos u shqetësoni, kjo është një yndyrë bimore”, ka shkruan Kimi, e cila deri më tani ka provuar kremra të ndryshme për të eliminuar këtë sëmundje të lëkurës.

Ndryshe, bukuroshen do ta shohim edhe gjatë vitit të ardhshëm në ekranet televizive me projekte të reja./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara