Kim Kardashian West poston foto të “mikeshave më të mira”

23:43 | 5 Gusht 2018

Kim Kardashian poston një foto të “mikeshave më të mira” Chicago West dhe True Thompson

Kusherirat që postojnë së bashku në Instagram qëndrojnë së bashku.

Kjo ishte ajo cfarë shkroi në foto Kim Kardashian për fëmijën e saj të tretë dhe foshnjen e motrës së saj Khole Kardashian shkruan E! përcjell arbresh.info

Të premtën në mengjes, Kimi shpërnda me ne një foto të lezetshme të të dy kusherirave të vogla me një mbishkrim “Mike të mira për gjithë jetën!!!!”.

Kjo nuk është hera e parë që Kim poston një foto të tillë. Në 27 Qershor, Kim postoi edhe një foto tjetër të Khole e cila mbante Chicagon dhe True në prehër./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara