Kim Kardashian shkëlqen në imazhin e fundit

23:33 | 9 Shkurt 2019

Kim Kardashian është çdo herë në fokus të mediave rozë, sidomos për pamjen e saj seksi.

Ylli televiziv kujdeset që në çdo paraqitje të sjell risi në veshje dhe dukje. Edhe në një imzh që ajo ka publikuar së fundi ka befasuar me stilin e ri të flokëve derisa e kishte kombinuar me grim më të theksuar.

38 vjeçarja edhe këtë herë ka shkëlqyer derisa dukej e mahnitshme. Ndryshe, Kim është nënë e tre fëmijëve nga martesa me reperin, Kanye West.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara