Kim Kardashian publikon momente të bukura me familjen e saj

23:42 | 17 Shtator 2019

Kim Kardashian ka zgjedhur që ti kushtojë kohë familjes, e këtë e ka ndarë me miliona fansa të saj në Instagram.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shihet me burrin e saj, reperin Kanye West, dhe fëmijët teksa po kalon momente relaksi së bashku.

Duket se pos angazhimeve të mëdha që Kim ka në karrierën e saj të suksesshme në biznes dhe media ajo po gjenë kohë të tregohet një nënë e përkushtuar.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara