Kim Kardashian pajtohet me vëllaun

16:55 | 17 Gusht 2015

Pas një grindje të ashpër, e cila ndodhi para rreth një viti, e që i shkatërroj mardhëniet mes Kim dhe Rob Kardashian, motër e vëlla duket se tani janë pajtuar.
Këtë fundjavë, Kim tregoi se kishte qenë në një shëtitje me vëllaun e saj, e këtë e bëri të ditur përmes një postimi në rrjete sociale.
Ndërsa, në anën tjetër fansat e Kim mendojnë se ky pajtim mund të jetë një shans i ri për Rob Kardashian, për ta fyer motrën e tij, siç ka bërë edhe më parë.
Por, sipas burimeve brenda familjes Kardashian, Rob është penduar dhe dëshiron të jetë prapë me familjen e tij./Arbresh.info/

11032735_677594869038775_8684462471661796116_n

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara