Kim Kardashian mohon thashethemet se i ka hequr brinjët në bel

18:09 | 10 Korrik 2019

Ylli televiziv, Kim Kardashian edhe këtë vit ka rrëmbyer vëmendje në eventin e madh të modës, “Met Gala 2019”.

Pas gjithë atyre spekulimeve për dukjen e saj, ylli televiziv është kthyer sërish në ngjarjen e  majit në Gala 2019, ndërsa ka folur për fustanin e ngushtë dhe dhimbjen që i shkaktoi, shkruan Daily Mail përcjell portali arbresh.info

Kim ka treguar se korseti që mbante në ngjarjen e madhe, i shkaktoi dhimbje të cilat nuk i ka ndjerë ndonjëherë në jetën e saj.

“Unë kurrë nuk kam ndier më shumë dhimbje si ajo në jetën time. Do të duhet t’ju tregoj fotografitë e pasojave që mu shkaktuan atë natë”, ka thënë Kim për WSJ Magazine.

E pyetur nëse i ka hequr brinjët për të pasur një bel më të hollë, Kardashian u përgjigj:

“Nuk e di nëse kjo është e mundur”.

Në një video të Vogue pas skenave të postuara pak pas ngjarjes, u zbulua se Kardashian u tha atyre se e kishte mjaft të vështirë të ulej sepse futani ishte tejet i papërshtatshëm dhe ishte shume sfiduese për të.

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara