Kim Kardashian merr vëmendjen gjatë pushimeve në Kosta Rika

19:13 | 20 Qershor 2019

Ajo ka marrë pak pushim nga vëmendja e Hollivudit për të qëndruar me familjen në Kosta Rika.

Por Kim Kardashian gjithnjë di si të marrë vëmendjen edhe jashtë mediave sociale, transmeton portali arbresh.info.

Ajo është shfaqur në plazh me një palë bikini të zeza, ku në plan të parë është trupi i saj për lakmi.

Starleta kishte zgjedhur bikini minimaliste që i tregonin të pasmet bombastike.

Kim Kardashian dhe Kanye West janë prindër të katër fëmijëve./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara