Kim Kardashian merr gjithë vëmendjen në fustanin e ngushtë

08:17 | 14 Gusht 2019

Kim Kardashian ndiqet nga qindra miliona fansa, dhe vazhdimisht publikon fotografi interesante nga jeta e saj.

Së fundmi ajo është shfaqur tejet elegante dhe joshëse në të njëjtën kohë.

E veshur me një fustan të veçantë ajo ka vënë në pah më së miri format e saj trupore.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara