Kim Kardashian godet ish-të dashurin e Kourtney Kardashian, Younes Bendjima pas publikimit të disa fotove me një femër tjetër

09:03 | 8 Gusht 2018

Në fillim Khole, tani Kim! Kim Kardashian tregoi se ish-i dashuri i motrës së saj Younes Bendjima është një gënjeshtar pasi ka mohuar të ketë bërë ndonjë gjë të keqe gjatë pushimit të tij në Meksikë.

“edhe njëherë ju dështuat. Unë nuk jam i varur nga kjo “jetë” ju nuk mund të më lëndoni mua,” Bendjima,26 vjeç, shkroi në llogarinë e tij në Instagram. “Unë e di se kush jam, e di se nga jam dhe e di se ku do të shkoj dhe kjo ju pengon juve. Vetëm mendimi i Zotit tim më nevojitet. Kaloni një ditë të mirë.”

Kim, 37 vjeçare, nuk harxhoi shumë kohë dhe pas publikimit të fotove të Younes me një femër tjetër nga faqja The Shade Room, ajo komento në foto: “Foto të mira nga “shëtitja juaj me djem”./arbresh.info/

 

Lajmet më të lexuara