Kim Kardashian do edhe një fëmijë

21:59 | 13 Mars 2018

Kim Kardashian në një intervistë për revisten “Elle” ka shpalosur disa detaje nga jeta e saj personale.

“Jeta ime është kaotike, kështuqë në shtëpi pothujase s’jam fare”, ka thënë ajo.
“Dua që e tëra të jetë e pastër, pa rrëmujë”.

Ajo ka theksuar se u dedikohet shumë fëmijëve, sidomos kur blen rroba, pasi kërkon rroba firmato, transmeton portali arbresh.info

“Unë e di ku është gjithçka, sepse shfletoj dhe kur i vë syrin diçkaje, dua të jetë e imja”, ka thënë ajo.

Në lidhje me fëmijët, ajo ka theksuar se do të dëshironte edhe një fëmijë, por jo më shumë. Ajo është nënë e tre fëmijëve, Saint West, North West, Chicago West/arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale