Kim Kardashian e Kanye West: Ne do të bëhemi edhe me një fëmijë

10:05 | 9 Shkurt 2019

Ka tash e sa muaj që në media ndërkombëtare qarkullon lajmi se Kim Kardashian dhe Kanye West, do të bëhen prindër për herë të katërt.

Megjithatë dyshja ende nuk e patën konfirmuar një gjë të tillë, deri në episodin e fundit të “Keeping up with the Kardashians”.

Ishte vet Kim, ajo e cila mes familjarësh në darkë, u dha atyre lajmin se ajo dhe Kanye po presin edhe një tjetër bebe.

Videoja është shpërndarë gjithandej në rrjetet sociale, teksa emocionuese kanë qenë edhe reagimet e të pranishmëve kur çifti bënë këtë deklaratë.

Fëmijën e tyre të katërt do ta sjellë në jetë një nënë surrogate (zëvendësuese). Po në këtë formë kishte ardhur në jetë edhe fëmija i tyre i tretë, vajza Chikago.

Kimit i ishte këshilluar nga mjekët që të mos ngelet shtatzënë, për shkak të problemeve të shumta që kishte me shëndetin. Përveç Chikagos, ajo ka edhe dy fëmijë të tjerë: djalin Saint dhe vajzën North.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara