Kim Kardashian duket tejet joshëse në postimin e fundit

23:24 | 6 Nëntor 2019

Kim Kardashian është siguruar që sërish ta marrë vëmendjen në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo në Instagram e ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan super të shkurtër i cili i thekson linjat trupore dhe i nxjerr në shesh këmbët seksi.

Kim njihet për trupin e formësuar dhe vajzat përreth që kanë trup tërheqës gjithmonë konsiderohen si konkurrentet e saj.

Kujtojmë se edhe motrat e saj marrin vëmendje në rrjete sociale.

View this post on Instagram

Fittings ✨

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara