Kida shfaqet joshëse në bikini

18:08 | 25 Qershor 2019

Këngëtarja e njohur Kida, ka vendosur që të bëjë disa ditë pushime, duke u shfaqur vazhdimisht në llogarinë e saj në Instagram me imazhe shumë të bukura.

Ajo ka ndarë me fansat në rrjetet sociale disa imazhe atraktive nga pushimet, duke treguar momentet e këndshme që po kalon, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi ajo publikoj pamje ku shihet se ajo po i shijon në maksimum rrezet e diellit.

Kida përndryshe është duke shijuar sukseset e dy bashkëpunimeve të saj më të fundit me Ermal Fejzullahun dhe Lyrical Son, të cilat janë pritur mirë nga publiku./ arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara