Kida provokon nga Gjermania

21:40 | 12 Shtator 2019

Kida pas pushime në Turqi, tani ka udhëtuar drejt Gjermanisë.

Kështu ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi në Instagram.

Këngëtarja e famshme u paraqit në veshje sportive me ngjyrë të barë duke zbuluar vetëm belin e hollë, ndërsa me një grim të lehtë dhe flokët gërsheta, Kida erdhi simpatike edhe këtë herë.

“E zakonshme’, ka shkruar Kida përkrah fotos.

Ndryshe, Kida pas një sezoni të ngarkuar me koncerte iu ka rikthyer punës me projekte të reja.

View this post on Instagram

random

A post shared by KIDA (@kida) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara