Kida përvëluese në mini fund

13:40 | 13 Gusht 2019

Kida është njëra nga artistet më të kërkuara të estradës dhe e gjithë kjo në saje të projekteve të suksesshme që vazhdon të sjellë.

Ajo shquhet edhe për stilin e veshjes, ku thuajse gjithnjë befason fansat me paraqitjet që bën, shkruan portali arbresh.info

E veshur me një fustan të shkurtë ku në fokus ka vë këmbët e saj seksi ajo po duket mjaftë bukur dhe tërheqëse.

Ndryshe, Kida performoi për herë të parë në festivalin e organizuar nga babai i Dua Lipës, Dukagjini. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara