Kida nuk përkrahet nga prindërit? (VIDEO)

13:01 | 22 Prill 2017

Duke marrë parasysh që Kida ka filluar shumë e re të merret me muzikë, ndoshta nga familja nuk e ka pasur përkrahjen e mjaftueshme.

Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM dhe u pyet në lidhje me këtë gjë, shkruan arbresh.info

Kida tregon raportin që ka me prindërit.

Për më shumë ndiqeni intervistën./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara