Kida joshë me fotosesionin e ri

18:46 | 31 Maj 2020

Kida ka ndarë disa imazhe nga seti i ri fotografik.

Kida përveç talentit  dhe suksesit në muzikë është mjaft e komentuar nga mediat rozë edhe për pamjen e saj të jashtme.

Së fundmi ajo ka punuar një set të ri fotografik, imazhet e së cilës i ka ndarë bashkë me fansat e saj në rrjetin social Instagram, ka pozuar veshur me një fustan të zi të shkurtër, ndërsa ka vënë në pah linjat trupore.

Ndryshe, sa i përket muzikës Kida për projektin e radhës do të bashkëpunoj me Mozzikun, ka konfirmuar reperi.

View this post on Instagram

lo’ capo’ con lo’ capo’ y yo soy la mama!

A post shared by KIDA (@kida) on

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara